| Marrythenight a întrebat:

Absolventi de clasa a8-a
Aveti emotii pentru saptamana viitoare? cum credeti ca vor fi subiectele, avand in vedere ca acum ele conteaza intr-o proportie mai mare? mai grele, mai usoare? mult succes tuturor! " fie ca cei mai buni sa ocupe cele mai bune locuri "

Răspuns Câştigător
| Poisoned a răspuns:

Citeşte articolul ăsta: http://stirileprotv.ro/......endar.html

Basically, ministrul educaţiei a declarat că subiectele vor fi ca şi cele de anul trecut.

7 răspunsuri:
| syd a răspuns:

E foarte usor sa iei peste 9. Nu inteleg de ce se streseaza toata lumea.

| TnCristinaa a răspuns:

Sper sa fie usoare avand in vedere rezultatele de la simulari si pentru ca acum examenul conteaza in proportie de 75%

| Marrythenight explică (pentru TnCristinaa):

Si eu judec la fel. Contand mai mult, ma astept sa ne dea o sansa sa fie macar ca cele de anul trecut. Esti a8-a?

| TnCristinaa a răspuns (pentru Marrythenight):

Da.sper sa fie asa crying
Daca vrei putem sa ne ajutam reciproc ..ma pricep la romana

| AnonymousB a răspuns:

Anu trecut cica a fost usor, eu una sper ca si anul asta. Simularile au fost grele dar banuiesc ca examenu o sa fie usor. Am emotii dar incerc sa scap de el ma gandesc ca e doar un simplu test happy

| AssaSinNKidD a răspuns:

Heii. Deci : Eu zic ca vor fi mai usoare decat la simulari, deoarece cu simularile au vrut doar sa ne sperie pentru a ne face sa punem mana pe invatat. Si, deodata ce au crescut la 75 % ma astept ca in acest an sa fie destul de usoare... Sper.

Sper ca te-am ajutat. Funda? :*