| stefansabin7 a întrebat:

Va trebui sa merg la un liceu, deci sa-mi aleg un profil si am nevoie de putin ajutor.
Nu-mi plac materiile "importante" (romana si matematica), nici franceza si nici fizica.
Imi plac foarte mult geografia, istoria, politica si chestiile despre tari in general.
Totusi, imi place sa cred ca pot sa iau multa informatie si sa o prezint intr-un mod amuzant si usor de inteles, asa ca ma gandeam sa aleg un profil pedagogic (gen invatator-educator), dar voi ce credeti?
P.S.: Fara raspunsuri de genul: "Fa ce iti place sa faci," etc.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Stiinte sociale

| MihaiNicu23 a răspuns:

La stiinte sociale faci isorie si geografie la greu, romana faci peste tot.