| stefy_5356 a întrebat:

Vreau sa stiu daca se considera semn la Bacalaureat. pentru ca am avut 2 pixuri la mine un albastru inchis si unul deschis. ia dupia ce am scris in jur de 4 pagini cu albastru inchis nu mai mergea pixul si am scris cel cu albastru dechis. Este diferenta destul de mare la culoare. Oare se considera semn si ii anuleaza lucrarea? stie cineva sigur? va rog

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Cred ca nu.

| kyttu a răspuns:

Asa am patit si eu la EN. Am intrebat-o pe una din profesoare si mi-a zis ca nu are nimic, si chiar n-a avut nimic. Asta poate depinde si de corector, daca e litera si spiritul legii e posibil orice.