| HereToHelp123 a întrebat:

Unde pot vedea lista studentilor din anul 1 repartizati in caminele de la ASE Bucuresti? Urgent! Multumesc!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai unde să vezi "lista studentilor din anul 1 repartizati in caminele de la ASE Bucuresti" deoarece repartizarea NU s-a efectuat încă!

"Încărcarea cererilor de cazare de către candidaţii admişi în anul I la licenţă, master şi doctorat, pentru anul universitar 2015-2016, se va efectua în perioada 10.08. 2015 - 07.09. 2015 " - SURSA :
http://cazare.ase.ro/

Toate cele bune!