| Laura231321 a întrebat:

Urmeaza sa pun codurile pentru liceu maine si am o nelămurire, sa zicem ca eu pun prima varianta chimie bio si nu am medie de admitere, a 2-a varianta ar fi filo, ne repartizează în funcție de medie sau de prima optiune?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De medie. Daca tu pui a-2-a optiune filo si ai medie mai mare decat unul care o pune prima, tu esti avantajata, nu el.

| Anaaaa13 a răspuns:

In functie de media ta intri la profilul ales! De exemplu, daca ai medie de chimie bio, atunci vei intra acolo, daca nu intri la a doua varianta pe care ai pus-o si tot asa.