| Bianca00Pinki a întrebat:

Buna,utilizatori TPU! Am o intrebare: La profilul stiinte ale naturii (chimie-biologie) la liceu, ce materii sunt Linf? sau Tinf? Si... e grea chimia/matematica/fizica de-a 9a? Multumesc mult. happy

Răspuns Câştigător
| DPaul a răspuns:

Nu stiu la ce te referi cu Linf sau Tinf.thinking
Materiile pe care le ai sunt:
Logica x1
Mate x4
Romana x4
Fizica x3
Biologie x3
Chimie x3
Muzica/Desen - 1/2-o ora la doua saptamani[intr-o saptamana faci desen in una muzica]
Religie x 1
Engleza x2
Franceza x2
Sport x1
TIC x 2
Info x 1
Si ceva optional
Sper ca nu au ratat nimic...
Chimia-Daca iti place si inveti e ok
Mate-Eu cum nu prea le am cu mate... dar sa stii ca daca inveti te descurci binisor.+ ca e exclusa faza cu desenele la geometrie
Fizica-e groaznica happy

| Bianca00Pinki explică (pentru DPaul):

Multumesc mult! :*

1 răspuns: