| ThunderXz a întrebat:

Buna ziua!

Anul acesta o sa intru la liceu si as vrea sa va intreb care dintre urmatoarele profile vi se pare mai bun si de ce:

-stiinte ale naturii: imi place foarte mult biologia si de aia vreau aici, dar chimia...

-economie: habar nu am despre acest profil si aici as vrea sa imi explicati cum sta treaba.
Am mai pus aceasta intrebare dar am primit numai raspunsuri pe langa subiect. Va rog raspundeti la ce v-am intrebat.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In locul tau eu as merge la o scoala profesionala.

| ProAdY a răspuns:

Du-te la filologie

| ThunderXz explică (pentru ProAdY):

Din nou pe langa intrebare. Nu vreau sa ma duc la un profil de unde o sa ies...nimic. Va rog spuneti-mi despre cele doua profile tot ce stiti, daca nu stiti nu mai raspundeti degeaba.

| Karinaa_Karina_1998 a răspuns:

Eu as zice sa mergi pe stiinte, daca chiar iti place si e usor bafta:*

| ThunderXz explică (pentru Karinaa_Karina_1998):

Tu esti la liceu? Daca da la ce profil?