| Irinabadescu a întrebat:

Bună ziua TPU! Ma poate ajuta cineva cu detalii despre admiterea la Septimiu Muresan Cluj? As avea nevoie de detalii cât mai amănunțite despre probe, dosar și întocmirea lui.

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Ar trebui sa gasesti aceste date pe site-ul institutiei(ai acolo teste grila si un video cu proba sportiva). Daca tot mai ai nelamuriri, suna la secretariat si intreaba.Succes.

| Irinabadescu explică (pentru dullcat):

Mulțumesc frumos! As fi vrut sa îmi spună cineva care a trecut prin asta, deocamdată nu am cu cine discuta absolut nimic despre asta.

| dullcat a răspuns (pentru Irinabadescu):

Multumesc si eu pentru funda.

Vezi aici, e un grup dedicat pentru asta (trebuie sa dai join) : https://www.facebook.com/groups/668514709902779/?locale=ro_RO