| Yosii a întrebat:

Care este cea mai mare nota sh cea mai mica (la scoala)?

10 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Cea mai mare notă este 10.
Cea mai mică notă este 1.

| ZoZoHeart a răspuns:

Ciudaaaaaaat...nu stii...straight face? Asa, cea mai mare e 10, iar cea mai mica e 1. Profii obisnuiesc sa dea 2, nu 1. Si 10 happy doar daca faci perect, ca sunt pretentiosi happy Iti zic asa, ca ma gandesc ca nu stii happy

| Dumnezău a răspuns:

Pentru mine la romana si engleza s-a inventat unspe'. cool

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns (pentru Dumnezău):

Unspe sau un sprit?

| Dumnezău a răspuns (pentru HeiligKreuzAchtAcht):

Ambele,daca se poate si un shot. smug

| oAndyy a răspuns:

Cea mai mare 10+(am primit) si cea mai mica cred ca e 2(nu am primit)
Funda?

| Yosii explică:

ZoZoHeart eu nu ma refeream sa'mi zici care e cea mai mare si cea mai mica nota. ca asta stiam si eu. dar eu ma refeream care este cea mai mare si cea mai mica nota LUATA DE VOI. ca poate unu nu a trecut de 9... cine stie. in fine. sper sa intelegi. happy

| AnneMarri a răspuns (pentru Yosii):

Cea mai mare notă a mea este 10.
Cea mai mică este 5 (de fapt, la testul iniţial de la mate de anul ăsta am luat 1, 5big grin).

| BluX a răspuns:

Cea mai mica 1 si cea mai mare 10 si stiu ca in franta exista nota 0 tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10, evident. Doar nu e nimeni aşa prost încât să nu ia măcar la sport. Cea mai mică este 2, eram tufă de Veneţia la testul ăla de la istorie.