| ioanamaria2000 a întrebat:

Care sunt cele mai usoare facultati? O ruda vrea sa faca facultatea pentru ca a gasit un job unde i se cere sa aiba studii superioare( nu conteaza domeniul). In prezent lucreaza in alta parte si nu ar putea sa aloce prea mult timp orelor sau temelor, pe scurt are nevoie de diploma.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si tu crezi ca jobul acela iti asteapta ruda ca sa termine facultatea?

| 99290 a răspuns:

Facultatea de geografie

| Andreiomul a răspuns:

Poate merge la o facultate la fără frecvență, din ce știu, doar mergi să-ți dai examenele. Înveți, dai examenul și după terminarea facultății iei diploma.
Cel puțin așa știam.