| creativdestr a întrebat:

Ce credeti ca va veni la evaluare nationala clasa a 8a. Ce text liric sau epi pastel sau basm. Cine imi da o varianta mai noua dau funda.

Răspuns Câştigător
| MishelleArt a răspuns:

Anul trecut nu s-a dat nimic din ce ai precizat tu. La subiectul 1 s-a dat de facut o compunere bazata pe opinia proprie legata de un subiect anume si la subiectul 2 s-a dat de facut o compunere descriptiva.

Aici ai subiectele de anul trecut: http://stirileprotv.ro/......omana.html

Funda? Succes la examen!