| calubalan a întrebat:

Ce inseamna 1Decembrie pentru tine? Ce inseamna 1Decembrie pentru Romania? http://twurl.nl/d3o7r4

6 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Inseamna o zi fara strestongue

| Anileda a răspuns:

Inseamna o zi in care pot sa dorm mai mult
Inseamna o zi fara scoala
O zi de liniste
La multi ani romanilor!

| CPR a răspuns:

O zi in care stam acasa de obicei cu familia, nimic mai mult.
Asta e parerea mea nu-mi sariti in cap!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In contextul actual, cu actualii conducatori si cu actualul nivel de trai din Romania, pentru mine, 1 Decembrie nu inseamna altceva decat o simpla zi din calendar... voi putea sa ma bucur cu adevarat de aceasta zi doar atunci cand vor muri toti politicienii din ziua de azi si cand vor venii la conducere oameni capabili, care sa ajute acest popor si care sa ne faca sa ne simtim mandrii ca suntem romani si care sa ne faca sa stim ca nu suntem singuriwinking pana atunci...nu ma intereseaza nicio sarbatoare nationala etc

| Sn00pY a răspuns:

La multi ani!
o zi libera
nimic iesit din normal si o vreme in mangalia cum e Romania