| anonim_4396 a întrebat:

Ce înseamnă când cineva zice ca ești parașută?

Răspuns Câştigător
| oglindasultanului a răspuns:

Scuza-mi romanul, nu pot sa dorm, ma gandesc la tot felul de lucruri dintre care si intrebarea ta.
Sa-ti spun despre mine ce am patit eu, cu o seara inainte sa incep clasa a9a, prima zi de scoala, m-am spalat pe cap desigur, si nu l-am clatit bine, m-am dus cu ambii parinti la prima zi de scoala. Cand eram cu mama langa mine, la usa sa intram in scoala, erau 2 baieti acolo unu zice ca-s parasuta de a12a referindu-se la parul meu, mama sopteste in urechea mea despre spalatul pe cap. Deci, eu am primit reputatia, si nici macar nu am reusit sa cunosc baieti, viata mea s-a incheiat acolo, liceul nu l-am mai terminat. Aceia apareau mereu sa faca asemenea scene, si nu eram genu acela de fata avand acel tip de haine, vorbe, comportament. Aveam grija, dar eram "saraca", iar baietii sunt f sarcastici aruncand cu vorbele cand nu le convine cum arata "fata", lor totusi le plac acel fel de fete care-si permit indrazneala si finantele. Si desigur ca nu am reusit sa am nici un fel de prietenii sau relatii, decat mistourile lor de a ma hartui cu mainile si cu scandal in viata reala, fiind fake "amici" virtual. (am incurcat ordinea propozitiilor pana am ajuns sa scriu textul aici)

| ofataoarecareee a răspuns (pentru oglindasultanului):

Offf îmi pare foarte răuuu

12 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

O parasuta se desface. Si unele femei isi desfac... De acolo vine sensul de parasuta la femei. Cred ca intelegi ca nu e un sens bun.

| RAY a răspuns:

Ca esti spyderwomen, zbori salvand lumea de la moarte, spune-i ca o faci din place pentru toata lumea

| sierra1 a răspuns:

ți-a zis ție cineva, așa ceva?

| SilentRain a răspuns:

Până și un copil de 13 ani și-ar da seama, te numește curwa, târfă

| Sn4k3 a răspuns:

Ca el e alesul.

| gabicoo a răspuns:

Că trebuie să te angajezi în aviația utilitară!
winking

| IAR a răspuns:

Inseamna o femeie care se "iubeste" cu mai multi barbati.

| 44mon a răspuns:

Că poți salva vieți. happy

| danimocanu696969 a răspuns:

Ca poti sa te arunci din avion si sa te culci cu 2 pana jos

| ZON a răspuns:

Ca esti o fata generoasa.