| Mash a întrebat:

Ce profil sa aleg la liceu? Chiar nu sunt sigur, iar maine trebuie sa completez fisa de admitere. Ca si materii, imi place mult matematica, engleza si biologia

Răspuns Câştigător
| annakarenina a răspuns:

Poti alege fie mate-info, fie stiinte ale naturii, daca iti plac aceste subiecte, le vei absorbi usor, si iti ofera oportunitati destul de mari in vederea alegerii facultatii mai tarziu.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu ai cum sa completezi fisa de admitere, pentru ca nu ai dat Evaluarea Nationala si nu ai mediile de admitere. Asa ca, stai calm...mai ai cam o luna pana completezi fisa aia.

| Georg13 a răspuns:

In opinia mea, cel mai echilibrat profil este Stiinte ale naturi happy