| liiaa a întrebat:

Ceau TPU. Vreau sa devin educatoare-invatatoare.Pentru asta trebuie sa intru la liceaul pedagogic(Craiova).Ce medie trebuie sa ai pentru a intra? Multuu'

Răspuns Câştigător
| XatomisX a răspuns:

E altceva laughing) aia da happy eu de ex sunt la medicina acum la facultate

10 răspunsuri:
| Marian619 a răspuns:

Nu-ti irosii viata

| liiaa explică (pentru Marian619):

Adica?

| Marian619 a răspuns (pentru liiaa):

Dc sa devii profa si sa te urasca toti?
fa ceva constructiv cu viata ta

| liiaa explică (pentru Marian619):

De exemplu?

| XatomisX a răspuns (pentru liiaa):

O sa ai salariu mic si toti elevii o sa iti bata joc de tinewinking

| liiaa explică (pentru XatomisX):

Pai spuneti-mi voi o alta meserie.A doua varianta a mea este avocat.

| liiaa explică (pentru XatomisX):

Imi place foarteee foarte mult medicina.Dar este la fel a si prof.Nu se castiga prea mult. Poate sa pleci din tara.

| XatomisX a răspuns (pentru liiaa):

Ha ha eu la stomatologie si de aici o sa castig multi iti garantezwinking

| liiaa explică (pentru XatomisX):

Suuuper.Asa e..pentru ca mai primesti si ciubucwinking

| XatomisX a răspuns (pentru liiaa):

E altceva laughing) aia da happy eu de ex sunt la medicina acum la facultate

| anamaria211 a răspuns:

Buna nu stiu f sigur dar o prietena de-a mea a intrat cu 9:45 deci bafta...peste 9