| deeuh a întrebat:

Ciao:*

Cine imi poate da sh mie subiecte de olimpiada (romana) etapa scolara pentru cla a 7-a? In special in anii trecuti din braila. dar si care le-ati dat sau nu stiu. oricum. vreau subiecteangry

2 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Pentru ca doresti sa inveti iti recomand cu caldura didactiv.ro unde vei gasi la download gratuit probabil in schimbul unui cont la ei, tot ce ai nevoie
olimpiade, teste, teze, examene si tot ce vrei ...bineinteles nu examene si subiecte la teza de anul asta tongue