| KatyyLWA a întrebat:

Cine imi poate recomanda niste carti gen Divergent?

Sau la care sa razi? Niste carti sa te tina in suspans...

Am incercat sa citesc Jule Verne sau Elevul Dinma dintr-a saptea, NU-MI PLAC!

1 răspuns:
| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns:

Pacat ca nu ti-a placut Elevul Dima. eu o ador, dar favorita mea e Invitatie La Vals de Mihail Drumes (cartea nu e vorba de o invitatie la vals) si vruiam sa ti-o recomand...dar daca vrei incearca sa o citesti sa vezi daca iti place.
Un mic sfat: daca-ti va placea primul capitol, iti va crea dependenta laughing eu si cu o prietena am devenit dependente de cartea asta (eu am citit-o in doar 4 zile)