| AndreeaBlaBla a întrebat:

Cine poate sa'mi dea programa la matematica si lb.romana de la testarile nationale de anul acesta?! Am cautat pe google si am gasit doar de anul trecut. Poate o sa spuneti k este aceeasi dar la lb.romana stiu ca anul acesta nu este balada.Va rog sa ma ajutati! Dau >FUNDA!:big grin

Răspuns Câştigător
| betsy a răspuns:

Stiu din surse sigure ca programa de anul asta coincide cu cea din 2011.

O poti vedea aici:

http://www.mateinfo.ro/programa-evaluare-nationala-matematica-2011

1 răspuns:
| unknownn a răspuns:

Pai oare nu-i tot aceeasi programastraight face?
Matematica e aceeasi, nu se schimba.