| aRazvan807 a întrebat:

Confirmarea locurilor ocupate de catre candidatii declarati admisi la buget se poate face online?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, in principiu ar trebui sa fie publicate online aceste liste.
Vor apare cu numarul tau de participare, nu cu numele, astea fiind secrete.

| Lioana a răspuns:

Confirmarea locurilor presupune sa duci la secretariatul facultatii actele pe care le-ai trimis deja online la inscriere. Deci nu se poate online. Atentie diploma de bac trebuie predata in original de catre cei care sunt la buget.

| UserRo10 a răspuns:

Depinde de universitate. La majoritatea confirmarea inseamna plata taxei (sau prima rata) sau depunerea diplomei de bac

| comanantonio17 a răspuns:

Nu, trebuie să te duci la Facultate.