| Carolina1972 a întrebat:

Credeti ca va afecta virusul asta examenele de bacalaureat din anul 2020? Gen sa se dea subiecte mai usoare fata de anii trecuti, avand in vedere faptul ca doar materia semestrului 1 intra in programa?

Răspuns Câştigător
| serenavand a răspuns:

Cred că oarecum va afecta. după câte am înțeles se va lua în considerație situația actuală și va fi mai ușor BAC-ul. Speram ca așa și va fi.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce ar intra numai materia semestrului 1 la examen? Inca nu s-a terminat anul scolar!
sa nu uitam, ca la anulite materii, inca trebuie sa pregatiti tot ce ati invatat intr-a 11-a si a 12-a., deci destuld e mult de pregatit.