| anonim_4396 a întrebat:

Cum ma pot inscrie la mai multe facultati?
Fac copie dupa actele necesare din dosar si le legalizez, si astfel pot sa ma inscriu la mai multe?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În primul dosar depui actele în original, iar în celelalte dosare în copie xerox happy Legalizezi doar actele care se solicită să fie depuse în original ( deoarece NU ai 4-5 originale )...

Toate cele bune!

| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Sorry pentru lipsa diacriticelor şi aspectul/formatul răspunsului, dar "roboţelul" TPU a "dat-o pe ulei" rolling on the floor

EDITAT : Azi văd că şi-a "revenit" Roboţelul TPU laughing
Prin urmare, am adăugat diacriticele necesare happy

1 răspuns: