| Anomim2025 a întrebat:

Dacă un profesor tipă mereu la mine îl pot reclama la Inspectorat? Cum se procedează?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Atata timp cat nu te agreseaza nu ai ce face. Nu cred ca țipă degeaba.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de ce tipa si trebuie raportat la dirigintele tau sau la directorul scolii, nu la inspectorat.
Asta vorbesti tu cu parintii acasa si ei merg si se plang dirigintelui sau directorului.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa il reclami ca ce? Ca tipa? Serios?

| Anomim2025 explică (pentru suntserios):

Da.

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Are tot dreptul sa il reclame.

| Teeeodora a răspuns:

Il poți reclama la director, la ISJ nu prea se va lua in serios reclamatia ta doar pentru ca tipa...