| Ciobanu_Gabriel_1995_ENel a întrebat:

Daca doresc sa ma inscriu la facultate la Craiova la automatica, calculatoarea si electronica si eu optez pentru calculatoare si automatica imi trebuiesc 2 dosare separate sau merge cu unul singur.Va rog sa ma ajutati.

1 răspuns:
| maria94ana a răspuns:

Teoretic in cadrul aceleiasi universitati, daca optezi pentru mai multe facultati depui un singur dosar la prima la care ti-ai dori sa intri, apoi, in ordinea preferintelor, se face redistribuirea! E asemanator cu procedeul de intrare la liceu!
Cel mai bine e sa cauti pe site-ul facultatii respective sa vezi regulamentul. happy