| Anonymous999 a întrebat:

Daca fac un an la buget si unul la cu taxa compenseaza? Adica la urmatoarea facultate as putea intra la buget?

6 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Din cate stiu eu, doar prima facultate o poti face la buget, daca intri acolo. A doua va fi automat la taxa.

| Anonymous999 explică (pentru Elvina):

Am facut un an la chimie la buget, fac un an la geografie cu taxa apoi vreau sa dau la medicina.

| Elvina a răspuns (pentru Anonymous999):

Din cate stiu eu, vei intra la cu taxa pentru ca esti la a treia facultate. Cel mai bine este sa te interesezi la ei la facultate, la secretariat. De ce vrei sa faci atatea facultati? Cum reusesti cu toate?

| Anonymous999 explică (pentru Elvina):

Nu vreau 3, vreau doar 2 sau medicina, da stiu, asta am sa fac e cel mai bine astahappy

| Elvina a răspuns (pentru Anonymous999):

Ok. Bafta atunci!

| Anonymous999 explică (pentru Elvina):

Mersi.