| Stefan_Oprea_1999 a întrebat:

De ce de fiecare data la finalul zilei cand nu am facut nimic sau foarte putine lucruri productive ma simt de ****? (am 18 ani trec a 12-a) si atunci cand am facut chesti productive in ziua respectiva (ex: citit o carte, alergat, invatat pentru examenul la Engleza, Invatat la Romana bla bla) oricat de bine ar iesii, ma simt de parca nu am facut nimic? Chestia asta incepe sa ma bage in depresie. Sunt bipolar sau care-i faza?

2 răspunsuri:
| CristinaCMH a răspuns:

Incearca sa faci mai multe lucruri de care sa fii multumit. Sa citesti o carte poate pentru tine nu e atat de productiv incat sa fii mandru. Fa mai mult!
Citeste cartea in timp ce faci sport sau faci un tort

| Stefan_Oprea_1999 explică (pentru CristinaCMH):

Cred ca multitasking-ul nu e productiv