| Biciclistul5242 a întrebat:

Din 14 septembrie pe noi ăștia care mergem la scoala o sa ne testeze pentru covid cu bâta aia sau ce ii?
Ca daca da eu nu ma duc, fac de acasa ca multi care au facut au zis ca e foarte nașpa si toata ziua te doare capul si stranuti incontinuu si iti mai si lacrimeaza ochii!
(Nu stiu de am pus în categoria buna dar aia e...)

52 răspunsuri:
| Biciclistul5242 explică (pentru suntserios):

Ma,ce ai cu mine?
Si de ce mi-ai dat linkul ala?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Biciclistul5242):

Ca sa vezi ca nu te confund
invata sa te exprimi civilizat si pe urma nu mai am nimic cu tine

| Biciclistul5242 explică (pentru suntserios):

Cum adică ca sa vad ca nu ma confunzi?
Mi ai dat linkul ala in care un câine a urcat si a coborât din portbagajul unui Audi A4!
Ce vrei sa zici cu asta?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Biciclistul5242):

Nu iti iese gluma, da e ok.

| Biciclistul5242 explică (pentru suntserios):

Ai chef de trollat acum?laughing
Ba omule, de ce te iei de mine ma? Ti am facut ceva?

| Biciclistul5242 explică (pentru suntserios):

Dar zi-mi clar ca de ce mi-ai trimis linkul ala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Se vede clar ca ai editat poza cata ura ai tine doamne te pretezi la asa ceva

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Pff, credeam ca vezi si tu caini care ies din Audi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Pai asta pusesei initial si cand ai vazut ca nu iti iese trollul tau psdisto-rusesc ai pus o poza editata

| Biciclistul5242 explică (pentru suntserios):

Da ce ar trebui să vedem ma?

| Biciclistul5242 explică (pentru suntserios):

A ma acum am vazut! Si ce e in neregulă cu mesajul ala? Te-am înjurat?

| Biciclistul5242 explică (pentru suntserios):

Dar cum ai postat acolo ma?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Stii cumva ce cont era ala care ii zicea lui suntserios sa se duca sa manance? Da ala de 13 ani.

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

?
Habar n-am, man, oamenii sunt niste fiinte majoritar irationale.
"Sa se duca sa manance"? N-am idee. Cumva, mereu reusesc sa nu dau de postarile in care se cearta lumea fie pentru ca eu sunt cel care cearta pe cineva, fie pentru ca prefer sa stau mai mereu prin sectiunea cu intrebari fara raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Am vazut si eu din intamplare o noua parte a serialului rolling on the floor
Asa faceam si eu la inceput cautam cele cu 0 raspunsuri. Dar apoi am inceput sa ma mai uit prin alte parti.

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta pentru ca tu ocupi cea mai mare masa din intrebarile fara raspuns cu intrebari total ciudate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Ca am pierdut cam multa vreme aici de cand m-am obisnuit cu site.

| pucheadorel a răspuns:

Din felul în care te exprimi, îmi dau seama cât de mult îți place școala... Mai bine „meri" și te dă cu bicicleta!

Răspuns utilizator avertizat
| gabicoo a răspuns (pentru AlexDorinel):

Cu testele și măștile gratis nu ai dreptate! La fel se dau și în alte țări! Și nu te îngrijora majoritatea elevilor vin cu măști de acasă statul nu cheltuie prea mult!

Cu nevaccinații ai dreptate dar asistența medicală gratuită e un serviciu universal, un drept fundamental al omului!

Răspuns utilizator avertizat
| gabicoo a răspuns (pentru AlexDorinel):

Vezi tu Dorineleeeeee! Au și ei dreptul la asistență medicală gratuită așa cum ai și tu dreptul să postezi într-una aici pe TPU și nu te trimite nimeni la culcare!
Noapte buna!