| anonim_4396 a întrebat:

Dintre facultatiile din cadrul universitatii tehnice cluj care profil este cat decat mai usor?(nu pot sa ma decid ce sa aleg)

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pai ce iti place sa faci? Vrei doar sa ai o facultate? Asa, de ochii lumii? Mi-e frica de viitor cu asemenea oameni.

| noktambul a răspuns:

Alege un profil care ti se pare greu. No pain, no gain! Sau un profil care ti se pare ca ar avea viitor prin calificarea pe care o vei dobandi la sfarsitul facultatii. Ceva cu profil informatic v sau masini secrete (agricole, adica), ceva de viitor. Gandeste in perspectiva! Bafta! Nu rade la faza cu masinile secrete, n ca potolul va deveni o problema globala in urmatorii ani si prin mecanizarea agriculturii se mai poate salva ceva. Fara gluma. Specialistii in domeniu vor fi foarte cautati. Bafta!

| __1978_xjkR a răspuns:

Tu esti unul dintre cei multi care vor sa aiba diploma...restul e cancan. De aia mor copiii de la o injectie in spital? Ca e facuta de o persoana cu diploma si atat? Halal tara...si oameni.