| cosmin23a a întrebat:

Diploma de Bac pot sa o iau de mai multe ori? Eu vreau sa ma inscriu la mai multe universitati si imi cere la fiecare diploma de la bac in original.

3 răspunsuri:
| Florincrap a răspuns:

Nu.

| aureljeo a răspuns:

Nu poti, si eu cand m-am inscris la universitatea imi cerau diploma in original, asa ca m-am dus la notar am legalizat 2 copii si la facultatea unde am vrut si sunt am pus diploma in original la restul copiile si nu au zis nimica, stai linistit nu te stresa recomandarea mea ar fi ca sa pui diploma de bac la facultatea unde doresti tu cel mai mult si mai mult sa intri, multa bafta big grin

| Suzii a răspuns:

Diploma de bacalaureat este într-un singur exemplar. O duci la facultatea care te interesează cel mai mult, iar la restul copii legalizate la notar, e vreo 15 lei/copia.