| 03Didy03C a întrebat:

Doamna de mate este in prenatal si o sa ne vina pana la sfarsitul anului alta profa: doamna Brustur (iach ce nume laughing ) dar ideea e ca mama a facut cu ea din clasa a 5-a si de atunci nu a mai inteles matematica... Si a zis ca e foarte rea si ca a iesit mama la tabla, s-a incurcat si i-a dat 4. Acum eu am doar o nota pe sem asta : 10 laughing invat super bine si imi e frica sa nu imi dea un 4 sa imi strice toata fu**ing media... Ce as putea face sa nu imi mai fie asa de frica de nota aia 4 la mate? Si mama invata bine la scoala si totusi s-a incurcat, dar really, 4? Offff doamnee. Sfaturi ceva? Dau si fundoi.

3 răspunsuri:
| Pinocchio a răspuns:

Incearca sa dai o impresie foarte buna mai ales la primele ore, asta mult te va putea ajuta.

| xAnonimMM a răspuns:

Nu ai ce face,asa e si la mine cu profa de chimie...e si chioara, e si surda si o doare si in c*r de noi, adica am iesit la tabla (apropo, nici nu ne invata nimic), am scris nu stiu ce chestie si m-a trimis la loc cu 4 in catalog...bun,ma doare undeva,dar totusi.
Deci pe scurt, daca pici cu o profa de genul asta, nu incerca sa o infrunti, o sa iasa mai rau, incearca s-o inghiti :1

| 03Didy03C explică (pentru xAnonimMM):

True... Eh ce naiba, mai e o luna de zile pana luam vacanta si nu mor pentru un 4. sau 2. Ideea este ca doamna care e in prenatal era si ea severa si toti ne bucuram ca am scapat de frica de la ore, mie oricum imi era frica de ea, si daca doamna asta e si mai rea am dat de d***u... Eh