| YuliaNhO a întrebat:

Este posibil ca un om sa aiba vocea atat de puternica incat sa sparga un pahar fara sa-l atinga?

8 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Da :) http://www.youtube.com/watch?v=c_3KYgZEHZM probabil el ar putea

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Cica Narcis Iustin Ianau ar fi facut astalaughing

| happycolour a răspuns:

Da,nu neaparat sa se sparga complet, dar sa il crape se poate.Din cate am inteles, Narcis Iustin Ianau de la Romanii au Talent ar fi reusit. funda?

| question_3585 a răspuns:

Da. sa facut un test la distrugatorii de mituri. poate canta foarte sus.cauta pe net.

| MytzaOnTheMix a răspuns:

Desigur, unii oameni au anumite calitati vocale. Sunetul reprezinta o vibratie, iar cand acea vibratie este destul de puternica orice pahar sau obiect din sticla se poate sparge. Sper ca te-am ajutat.

| THCC a răspuns:

Nu.

| MIHAI_7089 a răspuns:

Am vazut la mithbusters vreo 15 boxe si o formatie rock care cantau de rupeau si de abia dupa 1 minut s-a spart paharul... cred ca cu vocea e imposibil!