| CostitaAfumata a întrebat:

Eu intru acum in clasa a 5-a si as vrea sa stiu cum va fi cu noi profsori, alte materi...

Răspuns Câştigător
| Nope23 a răspuns:

Eu am fost foarte speriată când a trebuit să păşesc spre clasa a, V, a...dar am realizat că nu este chiar aşa de greu in clasa a-V-a.Cu profesorii o să te obişnuieşti, contează foarte mult prima impresie.Aşa că ai face bine să înveţi până îşi fac profesorii o părere despre tine...că să nu laşi o impresie proastă.
Încearcă să te pregăteşti foarte bine la materia pe care o predă dirigintele/diriginta ta şi totul va fi OK. Nu ai de ce să te temi.

2 răspunsuri:
| Nope23 a răspuns:

Mulţumesc mult pentru funda!

| daNNy20122000 a răspuns:

Te obisnuiesti imediat. Si materiile nu sunt asa diferite doar ca o sa iesi mai tarziu.