| Vlad_Nichita_1998 a întrebat:

Exista diferenta intre o diploma de absolvire de la un liceu sau de la colegiu.Ma refer la renume. Conteaza la facultate liceul pe care l-ai absolvit?

Răspuns Câştigător
| thezbx a răspuns:

Pai la terminarea liceului ai diploma de bac, deci nu conteaza celiceu/colegiu ai terminat, conteaza nota la bac. la mine la facultate nu le pasa de unde am venit, oricum ne-au luat de la zero cu toate materiile, mai putin mate.

| Vlad_Nichita_1998 explică (pentru thezbx):

Asa stiam si eu, am vrut sa ma informez pentru cineva, mersiwinking

| thezbx a răspuns (pentru Vlad_Nichita_1998):

Cu placere

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dploma nu conteaza, conteaza cu ce ai ramas in cap