| GeorgyDeea a întrebat:

Fiindca imediat incepe scoala...ma streseaza ceva...parca m-as teme de ceva.ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Ti-e dor de colegi si ai emotii.

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

De ce te temi...c-ai sa fii violata de colegi?batting eyelashes

| Ramona1 a răspuns:

Daca ne-ai spune si motivul pentru care te temi...

| NIGhTmArE187 a răspuns:

Mda si pe mine ma streseaza.dar la mine nu mai e scoala, e deja liceu si imi e scarba ca o sa-mi mai pierd un an din viata cu c.acaturi predate si mosi libidinosi care nor sa ma ajute cu absolut nimic in viata si o sa trebuiasca sa suport prostia infinita a unora si,, caterincile" altora.eu ma tem ca o sa-mi mai pierd niste neuroni dupa anul asta.multi au sentimentu` tau,dar pentru fiecare om inseamna altceva, sentimentu e acelasi, dar exprima cu totul altceva.

| Eminem2012 a răspuns:

Poate ca ai emotii pentru ca iti vei revedea colegiihappy

| GeorgyDeea explică:

M-am mutat de la scoala aia...acum sunt la mesota