| AlexAndrei96 a întrebat:

Hau bau, salut, hallordei. Vreau si eu o carte interesanta...sa fie cu ceva aciune, daca se poate intriga, suspans si dragoste toate intr-una. Am de prezentat pentru luni o carte pentru a-i convinge si pe alti colegi sa citeasca cartea. Vreau actiune + suspans+ instriga + dragoste. Sau macar Actiune si una din astea. Poate sa fie si cu monstrii..sa fie captivanta. Multumesc. Astept pana maine pentru ca trebuie sa duc numele cartii si al autorului, deci in seara asta va rog.

3 răspunsuri:
| Exaizo a răspuns:

Citeste „Mortii Ma-tii". Contine tot ce ai precizat mai sus.

| AlexAndrei96 explică (pentru Exaizo):

...mersi. Diriginta o sa fie incantata de titlu.

| darius27015 a răspuns:

Vraciul este o carte extraordinara (sunt mai multe parti ) iti recomand eu am citit toate partile

Partea I
http://www.grupulcorint.ro/....../index.php