| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Are cineva un subiect de engleza pentru admiterea la mate info intensiv engleza? sau presupun ca la toate profilele cu engleza e la fel thinking laughing sau macar cam ce trebuiesa faci. mersiii puppy dog eyes

1 răspuns:
| alinaaa26 a răspuns:

Nu stiu daca se gasesc subiecte pe internet.eu cand l am dat era un exercitiu in care trebuia sa alegi verbul la timpul potrivit. unul cu if clauses de tipul 1, 2 si 3.altul in care sa pui prepozitiile potrivite si la oral iti poate cadea ori un text pe baza caruia trebuie sa raspunzi la intrebari oi o imagine pe care trebuie sa o descrii