| Frumosuraulciprian a întrebat:

Hei TPU, am și eu o întrebare, după ce termin un profil de științe sociale pot urma ASE-ul la facultate

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, oricum la ASE se cam intra pe media de la BAC.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa termini ce liceu vrei si sa mergi la ce facultate vrei.

| GeorgyGeoClau a răspuns:

Am cunostinte care au facut umanul si fac fata la facultate. Daca esti dispus si dornic sa inveti materii economice si daca o anumita facultate ti se potriveste aptitudinilor si dorintelor tale, deja nu mai conteaza ce profil de liceu ai facut.