| Nadeshiko a întrebat:

E cineva din Kretzulescu sau care sa vrea sa mearga, care sa-mi dea si mie niste detalii despre liceu? As dori tare mult sa merg si eu la economie acolo dar site-ul nu mi-l deschide, cred ca? (mai mult)

Răspuns Câştigător
| Roxana90roxana a răspuns:

Eu vreau sa dau acolotongue pai ce sa zic; se invata foarte mult, trebuie sa porti uniforme, cam asta estehappy si intri de dimineata de la 8. tongue si elevi care sunt de servici pe liceu trebuie sa ajunga mai devreme parcabig grin

1 răspuns:
| Anonim69 a răspuns:

De ce nu vii la Hermesbatting eyelashes? Tot la economiclaughing>big grin