| Park1Suin a întrebat:

In curand e ziua mamei mele si vreau sa-i pregatesc ceva special. Vreau sa-i fac un tort festiv,internetul e plin de retete,stiu asta, dar vreau propuneri de la voi.De preferat retete pe care le-ati incercat si voi si care s-au primit! happy

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Incearac torturile Gianinei, pe care eu le-am facut aproape pe toate, cele mai multe sunt foarte usor de facut, unde ai si reteta video pas cu pas:
http://www.jamilacuisine.ro/retete-video/torturi/

1 răspuns:
| BloodyLips a răspuns:

Ce draguut, tort de cafea si vanilie, e super bun, am incercat.Vanilia e dulce iar cafeaua e mai amara si se completeaza perfect.Ai putea sa adaugi si un strat de ciocolata daca iti place mult, sau doar sa pui un fel de glazura de ciocolata.Bafta!:*