| StefaniaM a întrebat:

HELP ME! maine trebuie sa predam manualele...no si nu il gasesc pe ala de ed.technologica.Stie cineva de unde pot achizitiona unul din Satu-Mare? Va dau cate funde vreti numai sa nu platesc 50 pe lei pe asa un c**** care oricum n-o sa ma ajute la nimic in viata...
P.s.E manual de clasa a 6-a

Răspuns Câştigător
| xVladutzux a răspuns:

In centru nou sunt 2 librarii. Cauta la fiecare si o sa gasesti manual de tehnologie (nu de 50 lei)

3 răspunsuri:
| Lαrisα a răspuns:

Cauta-l in librarii. Sigur o sa-l gasesti.winking

| SweetFashion a răspuns:

Heii!
Eu tocmai am predat manualele(tot in clasa a 6-a sunt), si tot asa, nu l-am mai gasit pe ala de lb.romana...I-am spus dirigintei, m-a notat pe o lista, si cu toate astea am primit toate manualele de cls a 7-a. Deci,ii poti spune pur si simplu ca l-ai pierdut,ca tu tot vei primi manualele,si eu zic sa nu-l mai cumperi pentru nimic, ca oricum il predai. Asteapta pana vin celelalte si daca sunt 'jerpelite' happy, mai bine cumpara-ti manuale pentru tine, si le predai tot pe alea pe care le-ai primit.
Ok, sper ca m-am facut inteleasa laughing
Sa ai o zi buna!

| StefaniaM explică (pentru SweetFashion):

Doamma...eu am inteles da faza e ca si anul trecut cand un copil nu si-a adus un manual l-a trimis diriga acasa sa-l aduca...si aia care au pierdut un manual au avut un noroc imens ca au fost fete in clasa care stiau de unde se cumpara cartile respective(iar din pacate, eu nu am numarul lor straight face )