| Maria_Andreea_2000_gGLU a întrebat:

Hey... am depus cererea de transfer la un liceu acum doua luni, iar acum este 1 septembrie si eu nu am primit niciun raspuns. aveti idee când o sa primesc un raspuns?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Raspuns vei primi abia dupa prima sedinta a Consiliului de Administratie al liceului, aceasta va avea loc saptamana viitoare.
In orice caz intereseaza-te la liceul respectiv, joi sau vineri.

| Maria_Andreea_2000_gGLU explică (pentru Ioandelasal):

Si ai idee in caz ca nu ma accepta daca o sa îmi spună asta telefonic?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Maria_Andreea_2000_gGLU):

Da, te poti interesa si telefonic, la secretariatul liceului.

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Asa zic si eu; să faci o vizită la secretariatul unde ai pus cererea si să îi întrebi dacă au trimis-o. Dacă au trimis-o, atunci faci o vizită la secretariatul care trebuie să o primească si sa îi întrebi dacă au primit-o.

| AlbertDaniel a răspuns:

Mai bine du-te tu si intreaba. Ca sa fi sigur.