| Tudyss a întrebat:

imi poate da cineva niste linkuri cu informatiii despre teoria lui Charles Darwin despre creatia omului, in limba engleza?
Mersi anticipat. Funda~!

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Amice, tu vrei...şi cu slănina-n pod dar şi cu burta plină.
Mai exact: şi cu informaţiile despre Darwin dar şi traduse în limba engleză.
Şi atunci vin şi întreb: Care este contribuţia ta la această temă?
Nu mai zic mai multe că îmi consum degeaba timpul şi neuronii.

| Tudyss explică (pentru corolav):

Pai ziceam asa poate stiti vreun site englezesc cu informatii de genul asta sau vreo pagina in limba engleza, acum nu am obligat pe nimeni...