| Anonim9118 a întrebat:

Îmi explică și mie cineva de ce aici zice că WhatsApp nu va mai funcționa pe iPhone 6S plus care are ultima versiune iOS destul de recentă iOS 15 ei de ce zice că nu mai funcționează https://ziarulromanesc.de/......functiona/

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Au preluat aparent o stire de undeva, nu am vazut insa link catre articolul scris de Facebook cu privire la acest lucru, sau nu am avut rabdarea sa citesc tot articolul pe acest site spre care ai dat link
Eu nu as lua de bun acest articol, daca singura sursa este cea de pe acel site!
Daca insa scriu siteuri serioase care au ca si obiect articole cu si despre gadgeturi atunci da.

| KovacsB a răspuns:

Oricum cautam un motiv sa renunt la Whatsapp.
Din 50 de mesaje primite zilnic poate doar 2 erau utile restul aiureli.

| Anonim9118 explică (pentru KovacsB):

Ok dar atunci cum mai vorbești cu prietenii/familia?

| KovacsB a răspuns (pentru Anonim9118):

Telefon,sms,e-mail,mai le faci cate o vizita,mai bei un pahar de vin impreuna.
Ar mai fi Signal, Threema, Telegram, Wire, Riot.Im etc.
Meta oricum colecteaza date cica in folosul nostru ca sa ne invete ce sa mai cumparam.