| express333 a întrebat:

La finalul orei de chimie m-am uitat la ceas! Profa m-a vazut, asa ca a venit la banca la mine si m-a mustrat ca sunt nesimtit si ma joc pe telefon! Mi-am cerut scuze si a tipat la mine! S-a uitat pe caiet daca am scris! Bine inteles ca am scris, dar un coleg era la tabla, asa ca nu am scris problema! S-a dus la catalog si mi-a dat 3! Are voie? Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| ralyca99 a răspuns:

Pai dacă te-a ascultat sau te-a scos la tabla si nu ai știut are tot dreptul dar altfel nu cred... Știu problema asa mi-a făcut si mie profa de tehno si mi l-a modificat

| express333 explică (pentru ralyca99):

Nu mi-a pus macar nicio intrebare a zis ca ma joc pe tel si ca dc nu's atent! 3 ...am incercat sa-i explic dar degeba

| xlmpq a răspuns:

Asta e, toti au luat cate un 3 macar la scoala happy, poate daca inveti si o sa fi activ la ore o sa ti faca din 3 ala 9

| express333 explică (pentru xlmpq):

Nu prea cred ca nu e genul ei...e cam nebuna, dar totusi sunt deindreptatit ...are voie sa dea 3 doar ca m-a vazut cu telefonul?

| sth3f a răspuns:

Se intampla foarte des din 2007 incoace nu poti sa o acuzi daca spui ca nu ai scris problema acu' depinde si de profesor.