| Ronaldo_Messi_2001 a întrebat:

La profilul stiinte sociale la liceu se fac muzica,desen,sport, religie pana in clasa a 12-a?

3 răspunsuri:
| BJK1903 a răspuns:

Deci muzica si desenul se fac pana in clasa a 11. Si eu am fost la stiinte sociale si pana in a 11 am avut muzica si desenul. Iar sportul si religia se face pana termini scoala, adica pana in a 12.

| MrAndySt a răspuns:

In clasa a9-a se fac ambele ore, de muzica si desen.Ora de muzica si ora de desen se fac alternativ din clasa a X-a, intr-o saptamana ora de muzica, in urmatoarea, ora de desen.
Ora de religie se face pana in clasa a 12-a, iar din clasa a 10-a se mai adauga o ora de sport. Adica in clasa a 9-a e o singura ora de sport, iar din cls a 10-a sun cate 2 ore.