| anonim_4396 a întrebat:

La romana la bac se considera semn, daca am introdus o paranteza dintr-aia intre cuvinte(deasupra randului) fiindca scapasem un cuvant...in ultimul minut am facut'o recitind...de fapt intrebarea este exista vreo sansa sa nu fie considerat semn?

3 răspunsuri:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Cretin sa fie cretinul de "profesor" care iti va face probleme in sensul acesta. Daca e cu adevarat vorba doar de un cuvant si nu e scris cu un alt pix de alta culoare nu ar trebui sa fie considerat semn.Toti gresim, in pana mea.Ar trebui sa inteleaga si domniile lor asta!

| anonim_4396 explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

Mc,m-am linistit pe moment si prefer sa nu ma gandesc pana la rezultate, desi ar putea fi considerat semn sper sa aiba binevointa... =)

| MissCarterM a răspuns:

Nu cred.