| anonim_4396 a întrebat:

Mie frica de nota la matematica cand o sa mi-o zica (test la algebra). Doamna de matematica sigur o sa ma intrebe ce am facut acolo si cand ies la tabla o sa ma certe ca nu stiu cu toate ca inainte de test am invatat.De parinti o sa imi fie frica putin sa le spun dar asta e viata trebuie.Va rog dati-mi un raspuns.

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Mda,este doar o notă,nu te definește, important este ce este în ''bibilică''. Poate ai avut doar o zi
proastă. Desigur, nu neg, acest test trebuie să te motiveze, ca pe viitor să fii mai atentă la informații.
Este o aiurelie să-ți fie teamă. Stai calmă, doar ce se poate întâmpla? Te vor omorî părinții și profesoara? happy

| Bie19 a răspuns (pentru zurick):

Nu,da mi-e frica de media pe semestru

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti mult pres stresata si presata sa fii perfecta. Stii tu elevii pot lua si note mai mici de 10 ca nu moare nimeni

| Bie19 a răspuns (pentru suntserios):

Mie nu imi pasa de nota 10 doar ca vreau macar media 7 pe semestru

| KinekT a răspuns:

Nu prea inteleg care este intrebarea.

| Bie19 a răspuns (pentru KinekT):

Adica sa imi da-ti sfaturi ce sa fac.

| ionut258 a răspuns:

E doar o nota, pana la sfarsitul semestrului mai ai ceva timp sa iti indrepti media

| Bie19 a răspuns:

Adica ce imi recomandati sa fac.