| axelmatei a întrebat:

Ok deci ce parere aveti despre faza cu examenul in mai? eu unul nu sunt chiar in culmea fericirii

Apropo la ce liceu si la ce profil mergeti sau la ce profil ii mai usor? big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O mare tampenie.
Mate-info bilingv engleza

8 răspunsuri:
| lilboutique a răspuns:

Nici eu nu sunt chiar asa incantata...sunt o prostie dar ce putem sa facem?
Nimichappy

Esti din Bucuresti?
Eu as vrea sa merg la Madgearu, economic... daca nu, la un liceu cu profil mate-info.

| Blosssom a răspuns:

Mi se pare o idee minunata!

Eu vreau la filologie in Carol I Craiova

| Oanny a răspuns:

Nu sunt incantata de examen, mai ales ca stiu ca la mate nu ma descurc, cu romana nu-mi fac problemestraight face eu as vrea la economic

| Genius21 a răspuns:

Eu unul ma duc la Mate-Info
Daca vrei un profil mai usor iti recomand Arte Vizuale la arhitectura

| ViseColorate_4467 a răspuns:

Eu sunt la chimie-bio si e super:X

| Silviu_7167 a răspuns:

Pai, cel mai usor profil ar fi sa alegi de la SAM laughing. In rest te sfatuiesc sa alegi Mate-Info. Dupa ce ai terminat liceul in cadrul acestui profil, stii ca poti urma orice studii si ai un viitor asigurat, doar sa faci fata in acesti 4 ani. Desigur e mai greu, insa cu putin efort va fi bine. Sa nu alegi intotdeauna ce-i mai usor, ci lucrul care iti ofera mai multe beneficii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profil usor nu exista... fa ce-ti place, si atunci nu ti se mai pare prea greuwinking

multa bafta!

| Abb a răspuns:

Eu ma duc l arte vizuale(desen). nu ca ar fi usor sau ceva d genu. dar imi place s desenez.happy.