| Georgiana95 a întrebat:

Ptr cei de clasa a 8-a: Voi dati simulare pentru testarea(evaluarea) nationala?
Cum vi se pare aceasta evaluare?happy

5 răspunsuri:
| Yarinn a răspuns:

Sunt aiurea... cel putin la mate cu toate problemele alea practice sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deepshit. De cele mai multe ori nu esti pregatit la simulare asa cum esti la testare. Singura parte interesanta e ca vezi exact "genul de abordare".
Uite pentru discutii forumul pe care il foloseam eu cand aveam copii la meditat, poate iti foloseste la ceva: http://forum.portal.edu.ro/index.php?showforum=2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ce crezi?>...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing naspa rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super nashpa...am dat. o l matecrying.greu...note mici.:-s