| Oopen a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de un transfer, pot sa imi transfer o colega de clasa, ma refer sa o "expediez" in alta clasa, nu o mai suport, nimeni nu o suporta din clasa, si ne gandim cum sa ii facem actele de transfer, se poate face asa ceva?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate face asa ceva, transferul trebuie cerut de persoana in cauza si cu semnatura unui parinte, daca este minora.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa ii faceti actele de transfer? lol cum crezi tu ca poate altcineva in afara de ea sa ia acesta decizie?

| neutrino a răspuns:

Este mai simplu sa plecati voi, decat sa alungati pe cineva care nu doreste sa plece.

| K0sti a răspuns:

Pai ai putere decizionala, esti cumva directorul scolii? Voi aveti ceva in cap? Ca minte nu prea cred!

| Ghostplayer a răspuns:

Transferati-va voi la alta clasa si lasatio pe ea in aia happy

| Stoleru_Andrei_1975 a răspuns:

S-ar putea dar trebuie sa fiti toti de acord sa plece si va trebui sa plece neaparat dupa funda happy?

| suntserios a răspuns (pentru Stoleru_Andrei_1975):

Si chiar daca sunt de accord cine sunt ei sa hotarasca locul fetei obtinut pe baza unui examne / medie