| Kos93 a întrebat:

Salut, am terminat liceu si nu stiu ce facultate sa urmez :/ eu as vrea ceva in domeniu mecanic A.R.
Stie cineva din propria experienta sau asa o facultate buna in Timisoara sau Brasov? :d

Răspuns Câştigător
| TeDrqq a răspuns:

In Brasov este facultatea Transilvania (cea mai buna din Brasov) cu 12 corpuri (A B C D E F G H I I J K ) Fiecare corp are un anumit profil.

~Fundita? big grin

| Kos93 explică (pentru TeDrqq):

Da facultates Transilvanie e super si as merge pe A.R,dar nu stiu daca o sa intru sad

4 răspunsuri:
| Robi1444 a răspuns:

Ai loat bacul?

| TeDrqq a răspuns (pentru Robi1444):

Luat*

| Kos93 explică (pentru Robi1444):

Da! 6.76 media cam mica dar ce sa-i fac sad